Учебен предмет-

 

V;​​ VII​​ клас

Вид на изпита

Дата

Място

Начало

Време за изготвяне на изпитните материали

Комисия:

Квестори

Време и място на проверка на изпитните материали

Срок и

Председател

Член

място на оповестяване на резултатите

Български език и литература –ИУЧ-​​ ​​ V​​ клас

Писмен -120 мин.

03.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Д.Владими-рова

Д. Дайова

П. Костова; П. Петкова

04.06.2019

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Английски език-ЗП-​​ ​​ V​​ клас

Писмен и устен-150 мин.

04.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Зл. Попова

М. Данова

Кр. Кючукова; ​​ М. Клисарова

05.06.2019

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Математика-ЗП​​ -​​ ​​ V​​ клас

Писмен​​ -120 мин.

05.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Й. Златанова

С. Войводова

T.​​ Кутманова

Н. Тодорова

06.06.2019

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Музика-ЗП-​​  ​​​​ VII​​ клас

Писмен и практи-чески-90 мин.

06.06.19

Стая 12

13:30

30.05.2019

Н. Русанова

Д. Манчева

 ​​​​ Г. Дългърски

Д. Димитрова

 

06.06.19

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Български език и литература​​ ​​ ЗП​​ -​​ V​​ клас

 

Писмен-120 мин. ​​ 

07.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Д.Владими-рова

Д. Дайова

Т. Цанкова;

Г. Найденова

 

08.06.2019

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Математика- ИУЧ-​​ V​​ клас

Писмен

10.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Й. Златанова​​ 

С. Войводова

Г. Найденова; П. Костова

11.06.2019

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

География и икономика- ЗП -​​ VII​​ клас ​​​​ 

Писмен-120 мин.

11.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Н. Ганчева

Г. Христова

Б. Бабикян

Р. Георгиева

12.06.2019

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Технологии и предприемачество- ЗП- ​​ ​​​​ VII​​ клас

Писмен и практически- 90 мин.

12.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Ст. Коджама-нова

С. Тютелян

М. Клисарова

12.06.2019

Сайт; табло -1 етаж

История и цивилизации-ЗП--​​ V​​ клас​​ и​​ ​​ VII​​ клас

Писмен-120 мин.

13.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Н. Ганчева

Л. Джамбова

Б. Бабикян

Р. Георгиева

13.06.2019

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Физическо възпитание и спорт- ЗП-​​  ​​​​ VII​​ клас

 

Практи-чески- 180 мин.

14.06.19

Двор

10:00

30.05.2019

Е. Хаджийска

Я. Радев

 

14.06.2019

Сайт; табло -1 етаж

Информационни технологии-ЗП-​​ ​​ VII​​ клас

Писмен и практически-90 мин.

18.06.19

Комп. кабинет

9:30

30.05.2019

М. Клисарова

С. Войводова

Н. Русанова

18.06.2019

Комп. кабинет

Сайт; табло -1 етаж

Човекът и природата –ЗП-​​ ​​ V​​ клас

 

Писмен​​ -120 мин.

20.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

М. Даскалова

М. Данова

Зл. Попова

Е. Хаджийска

 

21.06.19

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Биология и здравно образование ЗП-​​ ​​ VII​​ клас

Писмен​​ -120 мин.

20.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

М. Даскалова

М. Данова

Зл. Попова

Е. Хаджийска

 

21.06.19

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Химия и ООС ЗП-​​ ​​ VII​​ клас

Писмен​​ -120 мин.

24.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

М. Даскалова

М. Данова

Зл. Попова

Д. Дайова

 

24.06.19

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

Изобразително изкуство-ЗП-​​ -​​  ​​​​ VII​​ клас

Писмен и практически- 90 мин.

25.06.19

Стая 12

9:30

30.05.2019

Ст. Коджама-нова

Т. Цанкова

С. Войводова

 

25.06.19

учителска стая

Сайт; табло -1 етаж

 

 

2018/2019 учебна година

 

График с изпити -Самостоятелна форма на обучение първа редовна сесия 

Самостоятелна форма на обучение-Заповед с график

 

Конспекти-5клас-самостоятелна-форма

Конспекти-7клас-самостоятелна-форма