Под мотото „Чистотата е нашето бъдеще“ учениците от седми клас при ОУ „Виктория и Крикор Тютюнджян“ отбелязаха 22 април, Деня на Земята с пролетно почистване на двора на училището и района около него,част от Старинен Пловдив.

ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян"
Официална страница на Арменското училище в Пловдив
Под мотото „Чистотата е нашето бъдеще“ учениците от седми клас при ОУ „Виктория и Крикор Тютюнджян“ отбелязаха 22 април, Деня на Земята с пролетно почистване на двора на училището и района около него,част от Старинен Пловдив.
